გიორგი რომანაძე საქართველოში უკრაინის საქმეთა დროებით რწმუნებულს შეხვდა
აჭარის სავაჭრო-სამრეწველო პალატის თავმჯდომარემ, გიორგი რომანაძემ საქართველოში უკრაინის საქმეთა დროებით რწმუნებულთან, დმიტრო ბერეჟნისთან გაცნობითი შეხვედრა გამართა.
პალატის თავმჯდომარემ სტუმარს დეტალური ინფორმაცია მიაწოდა ორგანიზაციის მუშაობის სპეციფიკაზე, იმ სერვისებსა და მხარდამჭერ მექანიზმებზე, რომლებსაც პალატა ადგილობრივი და საერთაშორისო ბიზნეს სუბიექტებისთვის ახორციელებს.
შეხვედრის დასასრულს ხაზი გაესვა ერთობლივი ინიციატივების მხარდაჭერისა და მჭიდრო საკომუნიკაციო კავშირის შენარჩუნების მნიშვნელობას.

Giorgi Romanadze Met with the Chargé d'Affaires of Ukraine to Georgia
The Chairman of the Ajara Chamber of Commerce and Industry, Giorgi Romanadze, held an introductory meeting with the Chargé d'Affaires of Ukraine to Georgia, Dmytro Berezhnyi.
During the meeting, the Chairman provided the guest with detailed information regarding the specifics of the Chamber's operations, as well as the services and support mechanisms the organization offers to both local and international business entities.
At the conclusion of the meeting, both sides emphasized the importance of supporting joint initiatives and maintaining close communication channels